Eko Cari

Uyumsoft Eko Cari

Uyumsoft Eko Cari

Uyumsoft Eko Cari, bulut tabanlı yeni nesil bir ticari yazılımdır. Alışılagelmişin dışında çözümler sunan ekoTicari güvenli, hızlı, her yerden erişilebilir olmasının yanısıra, donanım yatırımlarını minimize eden bir ticari çözümdür.

Ekocari
Ekocari

Online muhasebe programı

 

Uyumsoft Eko Cari, Muhasebe süreçlerinizin takibini yapabileceğiniz e-fatura, e-arşiv entegrasyonu bulunan online muhasebe programı, online ön muhasebe programıdır. Cari, Stok, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Teklif hazırlama, Personel, Raporlar gibi ihtiyaç olan tüm temel modüllere e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye eklenmesiyle işletmenizin tüm ihtiyaçları tek bir pakette kolay bir şekilde çözüm sağlayan bir online muhasebe programı ‘dır

Ekocari
Ekocari

Eko- Cari nedir ?

Web Tabanlı Muhasebe süreçlerinizin takibini yapabileceğiniz e-fatura, e-arşiv entegrasyonu bulunan ön muhasebe programıdır.

Global iş dünyasının teknolojik dönüşümüne, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik eden lider teknoloji şirketi Uyumsoft; güvenli, hızlı, tüm online platformlardan erişerek cari süreçlerinizin takibini kolaylıkla yapabileceğiniz eko Cari ürününü geliştirdi. Ürün için bizi arayınız

EKO-CARİ e-fatura süreçleri nasıldır ?

eko Cari, müşteri ve tedarikçi bilgilerini, ödeme, tahsilat bilgilerini ve cari hesaplarınızı tüm elektronik cihazlarla kolaylıkla takip edebileceğiniz ve e-fatura& e-arşiv uygulamalarıyla (hizmetiyle) entegre edebileceğiniz online ön muhasebe yazılımıdır.

 • İstenildiğinde ilave Kullanıcı
 • Destek
 • Sürekli Güncellemeler
 • Sürekli Yedekleme

Özellikleri

 • Cari

İşletmeniz tüm muhasebe süreçlerini kolayca yönetmenizi ve analiz edebilmenizi sağlayan biraltyapı sunan Cari Yönetimi, kullanıcı dostu ara yüzleri verilerinizi muhasebeleştirmenize imkan tanır.

 • Stok

Stok kartları firmanın alış veya satış yaptığı stoklara tanımlandığı, mevcut kartlar üzerinde        değişikliklerin yapıldığı ve stoklar için yapılan genel tanımların özelleştirildiği menüdür

 • Fatura

Alış ve satış faturalarının işlendiği, Faturalar ile stok giriş ve çıkış hareketlerininin yapıldığı kart ekranlarıdır

 • Kasa

Tüm kasa kartlarının açılabildiği ve kasalar arası virman ve tansferlerin yapıldığı, kasa hareketleri bölümüdür.

 • Banka

Firmaya ait banka ve ödemelerin düzenlendiği , hareketlerin işlendiği hesap kısımdır.

 • Çek-Senet

Çek ve Senet Yönetimi ile yerli ve yabancı para cinsindeki tüm çek ve senetlere ait liste, tablo, portföy ve ödeme işlemlerini takip edebilir, tüm pozisyon kodlarına ilişkin tanımlamaları yapabilir ve raporlayabilirsiniz.

 • Teklif

Teklif satışın son aşaması. Uzun uğraşlar sonucunda müşterinizi ikna ettiniz ve teklif verme noktasına geldiniz. Ama teklif verirken hata yapmamanız lazım. Özellikle çoklu ürünleriniz varsa. Eko Cari teklif modülü ile teklif süreçlerinizi çok kolaylaştırıyoruz ve arşivlenmesi sağlıyoruz.Eko cari tasarımla tamamen size özel hazırlanır.

Teklif tamamlandıktan sonra Word, Excel,Döküman, Html ve PDF’ye  otomatik olarak belirlediğiniz şablona çevirir ve kaydedebilir yada yazdırabilirsiniz. Kendi mail adresiniz ve outlook üzerinden ilgili kişilere dosya ekle ile mail atabilirsiniz. Aynı zamanda teklif göndermiş olduğunuz firmanın Carisine teklifi kaydeder. Bu şekilde istediğiniz zaman geçmiş tekliflere kolayca ulaşır ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Müşterinizin teklifi göreceği (PDF, Word veya Excel) ön yüz için firma bilgileriniz ve teklif şartlarınız ile ilgili Özel Teklif Şablonu isterseniz ücretli ödemeniz sonrasında , ekibimiz şablonu hazırlayabilir.

 • e-fatura e-arşiv 

e-Fatura, e-arşiv faturalarınızı gönderip alabileceğiniz, faturalarınızı saklayabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz elektronik fatura sistemidir.

Şirketinizi fatura kaybı, fatura çıktısı alma ve kâğıt masrafı gibi sorunlardan kurtarmayı hedefler. Faturalarınızı dijital ortama taşıyarak zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlar.
Kâğıt fatura kullanırken fatura başı ödediğiniz masrafları e-Faturaya geçerek kuruşlara düşürebilirsiniz.
Faturalarınızı kendiniz tasarlayabilir, her faturayı farklı tasarlayarak duyuru ve reklamlarınızı faturanız üzerinden yapabilirsiniz.

Fatura arşiviniz 10 yıla kadar saklanır.
İstediğiniz zaman geriye dönük faturalarınıza erişebilirsiniz.
Uyumsoft e-Fatura sayesinde, bakım ve güvenlik gibi önemli güncellemeler ile uğraşmadan cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan, cihaz sınırlamanız olmadan sürekli güncel ve hızlı işlem yapabilirsiniz.
Fatura sınırlaması yaşamadan toplu olarak fatura gönderimi yapabilirsiniz.

Eko Arama
Eko Arama

 

Neden Online Muhasebe Programı ?

Bulut tabanlı uygulamaların mekan bağımsız iş yönetimi sağlama konforundan yararlanabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Birçok fonksiyon ve özelliğinin yanı sıra dönüşüm ürünlerini de barındıran tam paket içeriği ile ek maliyetlere katlanmadan hizmet alabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Çok sayıda özelliği bir arada barındıran paketler arasında geçişi dakikalar içinde yaparak işletmenizin ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile İş süreçlerini verimli ve etkin yönetirken süreçlerdeki hataları azaltmış ve hız kazanmış olacaksınız.

Online Muhasebe Programı ile Kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün hale getiriyor.

Programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ve geliştirme yapabilirsiniz.

Kolay arama seçeneği ile Eko Ticari içinde ekran arama motoru ile menülere hızlı ulaşabilir. Menüler ve ürün ağacı içerisinde kaybolmadan hızla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında özelleştirme yapabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Hızlı ve esnek yapısı sayesinde aklınıza gelen tüm raporları kolayca oluşturabilir ve anlık olarak ulaşabilirsiniz.

EkoTicari’nin tüm modül ve ekranları parametrik olup işletmeye özel ve kişiye özel olarak tasarlanabilir.

Online Muhasebe Programı ile Son yapılan işlemin sahibi ve istenen işlemin kilitlenerek korumaya alınması mümkündür.

İş aileleri, ürün aileleri, şube ya da kâr merkezlerini ayrıştırabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Dövizli işlemleri yaparken TCMB kur aktarımı ile otomatik hesaplamalar yapabilirsiniz.

Banka bilgilerinizi ve vergi işlemlerinizi kolayca yönetebilir ve otomatik servislerle (MT940) ve e-beyanname belgelerinizle eşleştirebilirsiniz.

Sistemin kendisinde olan hazır entegrasyonlara ek olarak entegrasyon tanımları yapabilir, hareket kodları belirleyebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Yetki İşlemleri seçeneği ile ekrandan data erişimine, hatta muhasebe kodlarına kadar indirgenen ve yetkilendiren seçenekleri ile yapıyı istediğiniz kısımda paylaşabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Hızlı bilgi izleme özellikleri ile erişmek istediğiniz rapor ve özetlere işlem ekranından kolayca ulaşabilirsiniz.

CSV ile hesap planı, cari, stok kart ve sabit kıymet kart transferlerini yaparak sisteme hızlıca geçiş sağlayabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Firma işyeri tanımı yaparak ayrı yapıları yönetirken aynı zamanda toplu olarak işlerinizi yönetebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Özel alan oluşturma özelliği ile işletmenize özel alanlar oluşturarak farklı yapıları esnek bir şekilde yönetebilirsiniz.

İşlem sebepleri seçeneği ile her bir ekranda işe özel notlar alarak iş hatırlatmaları kaydedebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Belgelerinize otomatik tanımlamalar atayarak iş yükünüzü hafifletebilir ve hatalı işlem sayısını azaltabilirsiniz.

Cari hesap işlemlerinizi tüm basamakları ile (kasa, banka, kredi kartı, çek ve senet) hızlıca yönetebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Özelleştirilmiş taksitlendirme seçeneği sayesinde tek satır işlem ile toplu taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Tüm nakit akışınızı anlık, periyodik ya da tarih aralığında izleyebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı

ile Banka işlemlerinizi ekran üzerinden takip ederek hız kazanabilirsiniz.

Her zaman yasal mevzuat değişimlerini otomatik olarak edinebilir ve işletmenizi zamansal risklerden koruyabilirsiniz.

Standart hesap planınızı otomatik olarak oluştururken gelişmiş seçeneklerle her türlü mali tablo ve göstergeyi işletmenize kazandırabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı – Uyumsoft Eko-Ticari 

ile Hiyerarşik yapıdaki ana hesap, alt hesaplar gibi hesaplarınızı dilediğiniz gibi tanımlayabilirsiniz.

Belge kayıt şablonları ile muhasebeleştirdiğiniz belgelerinizi ve fişlerinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

BA-BS ve mutabakat formlarınızı da elektronik olarak hazırlayıp online olarak mutabakatlarınızı entegre servislerle gerçekleştirebilirsiniz.

E-Beyanname özelliği ile vergilendirme dönemlerinizde hız kazanırken hata payını minimize edebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Stok operasyonlarınızı anlık olarak izleyebilir; depolarınızı ve envanterinizi kontrol altında tutarak satın alma, satış ve sipariş kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Stok maliyetlerinizi ürün, grup ve kategori bazında ayrı parametrelerle yönetebileceğiniz özel raporlar oluşturabilirsiniz.

Stok kodlarınıza ek olarak stok kalemlerine ürün görselleri ekleyerek hatalı çıkış işlemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Online Muhasebe Programı ile Sınırsız sayıda barkod tanımlayarak stoklarınızı her aşamada hızlı ve kayıpsız yönetebilirsiniz.

Kayıt giriş ekranlarında, dataları Excel formatında içeri alarak işlemlerinizi kolayca yürütebilirsiniz.

Sipariş işlemlerini tamamladığınızda otomatik olarak siparişe bağlı irsaliye ve fatura oluşturabilirsiniz.

Her kayıt işlemine özel sınırsız doküman özelliği ekleyebilir ve bu dökümanları rahatça saklayabilirsiniz.

Kayıtlarınızda, kendinize özel yorum ekleme özelliğini kullanarak sonraki kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Kayıt giriş ekranlarında satır düzeltme işlemlerini toplu olarak yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi cari tip, tarih gibi birçok farklı parametre ile anlık olarak izleyebilirsiniz.

Sipariş – stok karşılaştırması yaparak otomatik satın alma siparişi oluşturup bunlara dayalı mail uyarı sistemleri kurgulayabilirsiniz.

Her bir satış belgesine özel (sipariş, irsaliye ve fatura) satış koşulları belirleyebilir ve bu koşullara dayalı raporlamalar yapabilirsiniz.

Üretilen belgelerde birden fazla para birimi kullanabilir ve kur hesaplama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Cari, cari grubu ve stok grubu bazında da fiyat tanımlayabilir, fiyat listelerini toplu bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Satıcı ve ürün bazında satış hedeflerinizi tanımlayabilir, satış performans ölçümü raporlaması tasarlayabilirsiniz.

Satın alma ve satış süreçlerinizi de kolaylıkla yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Satın alma ve satış süreçlerinde fiyat, indirim, ödeme tipi ve periyodu ile koşullarını kolayca yönetebilir ve karşılaştırmalı raporlar tasarlayabilirsiniz.

Şifre yenileme periyodu ve bloke sayısı bilgisi ile güvenli sistem girişi sağlayabilirsiniz. Yerinize yapılan giriş denemelerinden haberdar olabilirsiniz.

Birden fazla firma ile ilgili işlemlerinizi tek tuş ile geçiş yaparak hızlıca yapabilirsiniz.

Gelişmiş filtre özelliği ile satır, sütun ve hücre bazında data analiz yapabilirsiniz.

Gelişmiş raporlama ve filtreleme özellikleri ile iş süreçlerinizi kolayca analiz edip hızlı karar alabileceksiniz.

Tarayıcı yolu belirlenerek masaüstü kaydetme işlemi yapmadan dosya aktarımı ya da eklemesi yapabilirsiniz.

Modül ve kayıtlar arası hızlı geçiş yapabilir, işlemlerinizi kaynak bazlı takip edebilirsiniz.

 

ONLİNE MUHASEBE PROGRAMI EKO CARİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0( 850 ) 302 00 26