Eko Cari

Online Muhasebe Programı

Online Muhasebe Programı, İşletmenizde gerekli olan Cari, Stok, Fatura, Kasa, Banka, e-fatura,e-arşiv süreçlerini yönetebilmeniz gerekli modülleri online kullanmanızı sağlayan yazılımdır.

Bilgisayarıma program kurmam gerekiyor mu?

Online Muhasebe Programı,  kurulum gerektirmez ve minimum sistem özelliklerinde çalışır. Web browser (Chrome, İnternet Explorer, Firefox gibi) tarayıcılar ile çalışmaktadır.

Online Muhasebe Programı üzerindeki verileri yedeklemeli miyim?

Yedekleme işlemleri sistem yöneticilerimiz tarafından sürekli yapılmaktadır. Sistem yedeklemesi otomatik yapılmaktadır. Bilgisayarınızın Çalınma, bozulma ve virüs gibi sorunlarınız da etkilenmezsiniz,  yedekleriniz daima güvendedir.

Online Muhasebe Programı, ürün ve özellikleri nedir?

Bayisi olduğumuz Uyumsoft Eko cari programı Ekonomik, kolay ve Operasyoneldir.

Uyumsoft Eko CariMuhasebe süreçlerinizin takibini yapabileceğiniz e-fatura, e-arşiv entegrasyonu bulunan online muhasebe programı, online ön muhasebe programıdır. Cari, Stok, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Teklif hazırlama, Personel, Raporlar gibi ihtiyaç olan tüm temel modüllere e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye eklenmesiyle işletmenizin tüm ihtiyaçları tek bir pakette kolay bir şekilde çözüm sağlayan bir online muhasebe programı ‘dır

Ekocari
Ekocari

e-fatura ve e-arşiv süreçlerine nasıl geçiş yapabilirim ?

Müşteri Temsilcilerimiz ürün ile ilgili eğitim ve

eko Cari, müşteri ve tedarikçi bilgilerini, ödeme, tahsilat bilgilerini ve cari hesaplarınızı tüm elektronik cihazlarla kolaylıkla takip edebileceğiniz ve e-fatura& e-arşiv uygulamalarıyla (hizmetiyle) entegre edebileceğiniz online ön muhasebe yazılımıdır.

  • İstenildiğinde ilave Kullanıcı
  • Destek
  • Sürekli Güncellemeler
  • Sürekli Yedekleme

Bir süreliğine, Demo kullanma şansım var mı?

Müşteri temsilcilerimize ulaştığınızda , Firma cari bilgilerinizi sisteme kaydederek bir kullanıcı adı ve şifre verecektir. Bir süre kullanarak sistemin ne kadar kullanışlı olduğunu test etme imkanınız bulunmaktadır.

Uyumsoft Eko-Cari ile özel rapor oluşturabilir miyim ?

Online Muhasebe Programı, Eko-cari’nin Hızlı ve esnek yapısı sayesinde aklınıza gelen tüm raporları kolayca oluşturabilir ve anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Diğer muhasebe programımdan geçiş yapmak istiyorum, yardımcı olur musunuz ?

Daha önce kullandığınız programınızdan, online muhasebe programıEko-cari ye geçiş için Müşteri Temsilcilerimize bilgi verirseniz geçişte yardımcı olacaklardır. Diğer programınıza CSV ile stok ve cari kartlarını aktarabilirseniz, Eko-cari üzerine bu kartları uygun tasarım ile aktarmak mümkün olacaktır. Uygun tasarım ve şablon şeklini ekibimizden isteyebilirsiniz.

Eko Cari
Eko Cari

Satınalma süreçlerinde rapor hazırlayabilir miyim ?

Satın alma ve satış süreçlerinizi de kolaylıkla yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Satın alma ve satış süreçlerinde fiyat, indirim, ödeme tipi ve periyodu ile koşullarını kolayca yönetebilir ve karşılaştırmalı raporlar tasarlayabilirsiniz.

Bir müşteri grubuna özel fiyat tanımlaması yapabilir miyim ?

Cari, cari grubu ve stok grubu bazında da fiyat tanımlayabilir, fiyat listelerini toplu bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

TL haricinde farklı bir para birimi kullabilir myim ?

Üretilen belgelerde birden fazla para birimi kullanabilir ve kur hesaplama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alma siparişi oluşturup bunu mail ile gönderebilir miyim ?

Sipariş – stok karşılaştırması yaparak otomatik satın alma siparişi oluşturup bunlara dayalı mail uyarı sistemleri kurgulayabilirsiniz. Siparişlerinizi cari tip, tarih gibi birçok farklı parametre ile anlık olarak izleyebilirsiniz.

Yaptığımız kayıtlara döküman ekleyebilr miyim ve bunları nasıl saklarım ?

Her kayıt işlemine özel sınırsız doküman özelliği ekleyebilir ve bu dökümanları rahatça saklayabilirsiniz. Kayıtlarınızda, kendinize özel yorum ekleme özelliğini kullanarak sonraki kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Kayıt giriş ekranlarında satır düzeltme işlemlerini toplu olarak yapabilirsiniz.

Barkod tanımı yaparak bunun üzerinden stoklarımız takip edebilir miyim ?

Online Muhasebe Programı ile Sınırsız sayıda barkod tanımlayarak stoklarınızı her aşamada hızlı ve kayıpsız yönetebilirsiniz.

 

ONLİNE MUHASEBE PROGRAMI EKO CARİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0( 850 ) 302 00 26

www.eskisehiryazilim.com

 


Instant Profits AI Immediate Vault Immediate Vault Immediate Flow Immediate Affinity Immediate Affinity Immediate Unity Immediate Unity