Eskişehir Barkod Sistemi

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri

Gıda Sektörü

Barkod Sistemleri, Gıda sektöründe yaşanan sıkıntıları sektörde olanlar ve bizler bilmekteyiz. Market Barkod Sistemleri gıda sektörü ödün vermeyi ve sıkı takip gerektiren işlerden bir tanesidir. Gıda sektöründe stok yönetimi, üretim aşamaları

Perakende Sektörü

Perakende sektöründe, rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerden biridir. Barkod Sistemleri, Sektör müşteri odaklı çalışma yaptığından kolay ve hızlı manevra yapması gerekmektedir. Perakende sektörünün sorunlarını

Cafe & Restaurant Sektörü

Restaurant sektörü çok zorlu ve ciddi bir sektördür. Restaurant sektöründe olmazsa olmazların başında üretim gelmektedir. Restaurant sektöründe bir ürünün üretim aşaması,

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörünün ürün yelpazesi çok geniş ve günden güne gelişen bir durumdadır. Ülkemiz şartlarında ihracat, ithalat ve yur içi pazar satışlarında hızlı bir aktiflik içinde tekstil sektörü Barkod Sistemleri kullanmaktadır

Elektronik Sektörü

Günden güne hızlı bir ivme kazanan Elektronik sektörü ülke çapında dikkatleri üzerine toplamaktadır. Barkod Sistemleri, Elektronik sektörü çok büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Bu hızlı

İnşaat Sektörü

İnşaat sektörü de ülkemizde hızla büyümeye devam eden sektörlerimizden bir diğeridir. Depreme dayanıklı sistemler geliştirmek için, müteahhitlerimiz, mimarlarımız, bilinçli

Oto Yedek Parça Sektörü

ERP12 sizlere Barkod Sistemleri Oto servis, satış ve yedek parça , orjinal ürün, alternatif yan sanayi ürünlerinizi hızlı ve kolay adapte etmenizi sağlamaktadır. İşletmenizin  stok kontrolünü ve sayım işlemlerini en hızlı yapmanızı sağlar

Üretim & İmalat Sektörü

Üretim ve İmalat sektöründe firmalardan gelen talepler doğrultusunda hazırlanan Proje bazlı bir uygulamadır.

Diğer Sektörler

Diğer sektörler kısmında sizlerden gelecek olan bilgilere göre değerlendirme yapılacaktır.

Barkod sistemi
Barkod sistemi
ERP12 İŞLETME YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Yepyeni Bir Kullanımla Tanışın, Hayatınızı Kolaylaştırın.

ERP 12 OFİS:

√ İlk kez bir Ticari program kullanmayı düşünüyorsanız, tek bir bilgisayarda işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız; ERP12 Ofis sizin için hazırlanmış hızlı, kolay ve pratik bir uygulamadır.
√ ERP12 program serisinin başlangıç paketidir. Hiçbir eğitim almamış bir personelin dahi kullanabileceği, üstelik ileride firmanız büyüdüğünde de ERP12’nin üst paketlerine geçişi kolaylıkla sağlamaktasınız. ERP12 Ofis ürünümüzün, özellikleri aşağıda yer almaktadır.

• ERP 12 STANDART:

√ ERP12 Standart, orta ölçekli ve büyümeye başlamış işletmeler için ideal olup farklı sektörler tarafından rahatlıkla kullanılan bir pakettir.
√ ERP12 Standart ön muhasebe programlarına göre çok fazla sayıda özellik içeren entegrasyon modül paketlerimiz sayesinde de, perakende sektöründe, depo otomasyon, araç saha satış gibi bir çok modülü birlikte çalıştırabileceğiniz bir uygulamadır.
√ ERP12 Standart raporlama ve Analiz sistemlerimiz sayesinde işletmenin en iyi şekilde verimliliğini, hızlı olmasını, kullanıcıların kolayca sisteme adapte olmasını sağlayan bir uygulamadır. Başarıyı yakalamanın en büyük rolü , akıllı ve pratik çalışmaktır.

• ERP 12 PROFESYONEL :

√ ERP12 Profesyonel, kurumsal bir sistem üzerinde , Market Barkod Sistemleri profesyonelce yönetilmesini arzulayan firmalar için geliştirilmiştir. Hedef büyük ise büyük düşünmek zorundayız, firmanızın veri yükündeki performansı, çok sayıda personelin çalıştığı ve veri akışı çok olan işletmelerde ihtiyaçlarını analiz ederek hızlı ve kolay sistem haline getiren ERP12 Profesyonel sizlere üstün bir aktiflik sunacaktır.
√ ERP12 Profesyonel; güçlü ve hızlı bir altyapı sunan, iş süreçlerini en iyi şekilde detaylı analiz eden, firmanızın hedefleri ve planları dahilinde çalışan çözümdür.
√ ERP12 Profesyonel; iş akışınıza ne kadar hakim olduğunuzu belirleyen, iş süreçlerini daha detaylı görmenize olanak sağlayan, yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldıran ve gerekli noktaları uzman kadromuzla birlikte çözüme kavuşturan bir yapıdır. Doğru uzmanlarla çalışmak, riskleri en aza indirmenizi ve hedeflediğiniz gerçeklere ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

• ERP 12 ENTERPRİSE :

√ ERP12 Enterprise Kurumsal kaynak planlama düzeyinde ürünümüz olup, işletmenin verimliliğini ve etkinliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır.
√ ERP12 Enterprise , analitik yetenekleri sayesinde sizlere yakın bir çalışma uygulamasıdır.
√ ERP12 Enterprise Kurumsal Program Yönetimi, stratejik iş hedefleri destekleyen komplike iş girişimleri yönetmek için yapı ve yöntemler sağlar.
√ ERP12 Enterprise ile iş süreçlerinizi bütünleşik bir yapıya kavuşturarak yeni teknolojilerin avantajlarından yararlanıyorsunuz.
√ Esnek yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde ERP12 Enterprise ile iş dünyasında gelişen tüm ihtiyaçlarınız için pratik bir çözüme ulaşıyorsunuz.
√ Başarıyı yakalamanın en büyük rolü , akıllı ve pratik çalışmaktır.
√ Hedef daha büyükse, bu ürün sizler için idealdir. ERP12 Enterprise ürünümüzün, özellikleri aşağıda yer almaktadır.

 

ERP12 İÇİN BİZİ ARAYINIZ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0( 850 ) 302 00 26

Eskişehir yazılım